Éjszakai recepciós

RECEPCIÓS

Feladatok:

telefonos, elektronikus érdeklődések megválaszolása, szobák, közvetített szolgáltatások értékesítése

a vendégek fogadása, nyilvántartása, a szobák kijelölése

felvilágosítás a szállodai szolgáltatásokkal kapcsolatban, a helyfoglalások nyilvántartásba vétele

vendégforgalom figyelemmel kísérése, kulcsok átvétele és kiadása

közlekedéssel, kulturális programokkal és sportolási lehetőségekkel kapcsolatos felvilágosítás

vendégek számlájának vezetése, számlák kifizettetése

bevétellel való elszámolás

Amit elvárunk:

idegen nyelvismeret (angol és német)

vendégközpontú személyiség, csapatjátékos attitűd

barátságos és rugalmas személyiség pozitív hozzáállással

képes egyszerre több feladat kezelésére, illetve azok priorizálására

megbízhatóság, pontosság

kiemelkedő kommunikációs készség

problémamegoldó készség

nagyfokú önállóság

Amit kínálunk:

versenyképes jövedelem

éves állás

hosszú távú, biztos munkalehetőség, fejlődési, előrelépési lehetőséggel

napi kétszeri meleg étkezés

fiatalos, lendületes csapat

stabil háttér

útiköltség, vagy lakhatási támogatás

lakhatási támogatást nem tudunk biztosítani

Előny:

Recepciós tapasztalat

Hostware rendszer ismerete

Baltonfüredi vagy környéki lakhely

Munkavégzés helye:

Balatonfüred, Zákonyi F.u.4.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, a marketing.balaton@silverinelake.hu e-mail címen lehet.